Konserwacja i naprawa urządzeń transportu bliskiego

Konserwacja i naprawa urządzeń transportu bliskiego w budynkach Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II

Czytaj dalej...

Przeprowadzenie zajęć wyrównawczych z komunikacji społecznej

Przetarg nieograniczony na przeprowadzenie zajęć wyrównawczych z komunikacji społecznej i w ramach projektu „Najlepsze praktyki ”w strategicznej transformacji KUL.

Czytaj dalej...

Świadczenie usług konserwacji i naprawy kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek orat telefaksów

Przetarg nieograniczony pn.: Świadczenie usługi polegającej na wykonaniu pogwarancyjnej diagnostyki, konserwacji i naprawy kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek oraz telefaksów eksploatowanych przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w Lublinie i Stalowej Woli.

 

Czytaj dalej...

Dostawa materiałów eksploatacyjnych

Przetarg niograniczony pn.: Dostawa materiałów eksploatacyjnych dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

 

Czytaj dalej...

Rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych

Przetarg nieograniczony pn.: Wykonanie usługi polegającej na rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych w hotelach oraz placówkach świadczących usługi noclegowe o charakterze innym niż hotele, na terenie kraju i za granicą, dla pracowników, studentów oraz gości zapraszanych przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w terminie czerwiec- grudzień 2013r.

 

Czytaj dalej...

Dostawa blankietów elektronicznej legitymacji studenckiej i doktoranckiej, materiałów eksploatacyjnych do drukarek Fargo HDP600-LC oraz usługa przeglądu i konserwacji drukarek

Przetarg nieograniczony na dostawę blankietów elektronicznej legitymacji studenckiej i doktoranckiej, materiałów eksploatacyjnych do drukarek Fargo HDP600-LC oraz usługa przeglądu i konserwacji drukarek.

Czytaj dalej...

Serwis i dostawa sprzętu przeciwpożarowego

Przetarg nieograniczony na serwis i dostawę sprzętu przeciwpożarowego dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, Kazimierzu Dolnym, Stalowej Woli i Tomaszowie Lubelskim.

Czytaj dalej...

Dostawa książek w języku angielskim

Przetarg nieograniczony na dostawę książek w języku angielskim na potrzeby komponentu  badawczego w ramach projektu: "Migracje powrotowe – nauka i praktyka"

Czytaj dalej...

Usługa tłumaczeń pisemnych na potrzeby Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL

Przetarg nieograniczony pn.: Usługa tłumaczeń pisemnych na potrzeby Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie.

Czytaj dalej...

Dostawa papieru i artykułów biurowych dla jednostek organizacyjnych KUL

Przetarg nieograniczony pn.: Dostawa papieru i artykułów biurowych dla jednostek organizacyjnych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie i Stalowej Woli.

Czytaj dalej...

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013, godz. 13:35 - Michał Szych