Usługa druku (techniką offsetową oraz techniką cyfrową), oprawy i dostawy książek dla Wydawnictwa KUL

Przetarg nieograniczony na usługę druku (techniką offsetową oraz techniką cyfrową), oprawy i dostawy książek dla Wydawnictwa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z podziałem na części.

Czytaj dalej...

Wykonanie, dostawa materiałów promocyjno-informacyjnych wraz z modyfikacją projektu graficznego

Przetarg nieograniczony na wykonanie, dostawę materiałów promocyjno-informacyjnych wraz z modyfikacją projektu graficznego na potrzeby projektu: Najlepsze praktyki w strategicznej transformacji KUL.

 

Czytaj dalej...

Świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym

Przetarg nieograniczony na świadczenie usług kurierskich w obrocie krajowym i zagranicznym dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Czytaj dalej...

Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym

Przetarg nieograniczony na świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym dla Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Czytaj dalej...

Dostawa, wniesienie i montaż mebli dla jednostek organizacyjnych i domów studenckich

Przetarg nieograniczony na dostawę, wniesienie i montaż mebli dla jednostek organizacyjnych i domów studenckich Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z podziałem na części.

Czytaj dalej...

Usługa korekty, składu, adiustacji, opracowania graficznego

Zapytanie ofertowe na usługę korekty, składu, adiustacji i opracowania graficznego podręcznika akademickiego w języku angielskim w ramach projektu: „Najlepsze praktyki” w strategicznej transformacji KUL.

Czytaj dalej...

Opracowanie nowych lub aktualizacja istniejących instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz planów ewakuacyjnych

Przetarg nieograniczony pn. Opracowanie nowych lub aktualizacja istniejących instrukcji bezpieczeństwa pożarowego oraz planów ewakuacyjnych dla obiektów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Lubelskiego Jana Pawła II.

Czytaj dalej...

Dostawa nowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych

Przetarg nieograniczony pn. Dostawa nowego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania dla jednostek organizacyjnych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II z podziałem na części.

Czytaj dalej...

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013, godz. 13:35 - Michał Szych