Zapytanie ofertowe usługi przeprowadzenia szkolenia certyfikowanego z najnowszych technologii z zakresu baz danych w ramach projektu: „Nowa oferta edukacyjna KUL odpowiedzią na potrzeby rynku pracy”

Zapytanie ofertowe usługi przeprowadzenia szkolenia certyfikowanego z najnowszych technologii z zakresu baz danych w ramach projektu: „Nowa oferta edukacyjna KUL odpowiedzią na potrzeby rynku pracy”.

 

Zapytanie ofertowe NO/05/2014

Zalaczniki Nr 1-4 - wersja edytowalna z dn. 07.05.2014 r.

 

Rozstrzygnięcie postępowania


Otwarty nabór partnerów spoza sektora finansów publicznych

Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów spoza sektora finansów publicznych w ramach Priorytetu VIII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki do projektu innowacyjnego testującego pt. "Działajmy razem - Centrum Synergii Nauki i Biznesu".

Czytaj dalej...

Nabór partnerów spoza sektora finansów publicznych w ramach Priorytetu VI Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Ogłoszenie o otwartym naborze partnerów spoza sektora finansów publicznych w ramach Priorytetu VI Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj dalej...

Nabór na Partnera do realizacji Projektu

Ogłoszenie o otwartym naborze na Partnera do realizacji Projektu "Model wspierania wybranych grup młodzieży w przechodzeniu (tranzycji) z systemu edukacji na rynek pracy" w ramach Priorytetu VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Czytaj dalej...

Usługa pełnienia funkcji inżyniera kontraktu

Ogłoszenie o przetargu na usługę pełnienia funkcji inżyniera kontraktu dla projektu pt."Baza dydaktyczna i badawcza niezbędna dla powstania i rozwoju kierunku  inżynieria środowiska na Wydziale Zamiejscowym Nauk o Społeczeństwie w Stalowej Woli".

Czytaj dalej...

Zapytanie ofertowe na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i montaż tablicy pamiątkowej projektu „Centrum Transferu Wiedzy KUL”

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II zaprasza do składania ofert na zaprojektowanie, wykonanie, dostawę i montaż tablicy pamiątkowej projektu

Czytaj dalej...

 

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2013, godz. 20:16 - Andrzej Zykubek